PL / EN / DE / IT

O firmie

O nas

Jesteśmy liderem na polskim rynku producentów żywności skierowanej do potrzeb chorych na celiakię, fenyloketonurię i cierpiących na nietolerancję glutenu.

Nie to jednak jest dla nas najważniejsze. Nasz cel to pomoc osobom chorym w prowadzeniu skutecznej dla poprawy stanu zdrowia i komfortu życia diety przy zachowaniu wszelkich walorów smakowych. Dzięki naszym staraniom i osobistemu podejściu do jakości naszych produktów, dieta bezglutenowa nie musi być codziennym wyrzeczeniem i przymusem odmawiania sobie ulubionych dań i deserów.

Gdzie możecie nas znaleźć?

Główna siedziba firmy Balviten znajduje się w ścisłym centrum Katowic, a nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Jadownikach pod Tarnowem.

Nasza firma inwestuje w spełniający najwyższe standardy park maszynowy. W trosce o zdrowie klientów, najlepszą jakość i innowacyjność naszychproduktów na rynku wyrobów bezglutenowych i niskobiałkowych wdrażamy najnowocześniejsze technologie produkcji, co przekłada się na wyjątkowy smak naszych produktów i zachowanie wszystkich wartości odżywczych wytwarzanej przez nas żywności.

Balviten stawia na jakość i stały kontakt z klientami. Nasze produkty na każdym etapie produkcji – od pozyskiwanych od najlepszych dostawców surowców przez półprodukty aż po gotowe wyroby są poddawane starannym kontrolom, dzięki czemu nie ma miejsca na pomyłkę. Troska o spełnianie przez najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa przekłada się na zadowolenie i pozytywne opinie naszych Klientów.

W ofercie firmy Balviten znajdziecie Państwo pełną gamę znakomitego pieczywa, zdrowe i pełnowartościowe słodycze, produkty cukiernicze, smaczne makarony, koncentraty i mieszanki mąk do wypieku domowego chleba i słodkich wyrobów. Naszym celem jest także wprowadzenie na polski rynek nowości, które urozmaicą dietę bezglutenową naszych Klientów.

Jak zamówić produkty firmy Balviten?

Nasze produkty dostępne są w wybranych sklepach stacjonarnych.

Prowadzimy również sklep internetowy (klikając tutaj).

Zamówienia można składać również telefonicznie: (32) 220-14-14, (32) 220-14-15; fax: (32) 441-63-23 i mailowo na adres biuro@balviten.com.

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Balviten - chleb