Pieczywo bezglutenowe – chleb bezglutenowy i niskobiałkowy

Chleb

Sortuj wg: ceny nazwy

Na polskich stołach chleb zajmuje wyjątkowo ważne miejsce. Jest tradycyjnym wypiekiem, symbolem domu, dobrobytu oraz powodzenia. Jest też podstawą naszych śniadań i kolacji, dodatkiem do obiadów, prostą i szybką przekąską. Jeśli chcesz lub musisz zrezygnować z glutenu w diecie, wcale nie musisz rezygnować z pieczywa.

Chleb bezglutenowy Balviten

W naszej ofercie znaleźć można tradycyjne chleby bez glutenu – cały wachlarz różnorodnych wypieków do wyboru. Polecamy między innymi tradycyjny, jasny Chleb Swojski i Codzineny, a także chleb bezglutenowy ciemny, pełnoziarnisty, ze słonecznikiem, z kminkiem, chleb bezglutenowy na zakwasie czy pyszny chleb Krolewski Supreme z rodzynkami. W sprzedaży również zdrowy chleb z amarantusem, doskonałe uzupełnienie diety fit,  pożywny i smaczny chleb kukurydziany bezglutenowy oraz chleb bez glutenu tostowy.

Dzięki specjalnemu pakowaniu i starannym recepturom nasz chleb dla bezglutenowców na długo pozostają świeży. Możesz cieszyć się jego zapachem i smakiem, a także odpowiednią twardością, dzięki którym każda kromka jest wyjątkowa. Ciesz się smakiem pieczywa, który pamiętasz z dzieciństwa. Chleb bez glutenu to doskonały wybór, jeśli cenisz zdrowe, lekkie posiłki i zależy ci na różnorodności oraz wyśmienitych walorach smakowych. Oferujemy wyłącznie bezpieczne produkty powstające w oparciu o sprawdzone receptury Balviten i zaufanych marek. Badane laboratoryjnie i posiadające odpowiednie certyfikaty.